Terminarz dla ósmoklasisty

Opublikowano: 23.06.2022

BEZPIECZNA KĄPIEL NA BORKACH

Opublikowano: 15.06.2022

Urząd Miejski w Radomiu oraz Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu zapraszają na XII edycję pokazu instruktażowego "Bezpieczna kąpiel"

Egzamin na kartę rowerową

Opublikowano: 06.06.2022

W poniedziałek dodatkowy termin

O LESIE W LESIE - LEKCJA PRZYRODY W REZERWACIE

Opublikowano: 02.06.2022

Uczniowie klas IV dołączyli do uczestników IX Integracyjnego Rajdu Korczakowskiego, aby poznać tajemnice lasu - w lesie :) Terenowa lekcja przyrody była wyjątkowo udana.

DZIEŃ PATRONA I ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU OGÓLNOPOLSKIEGO

Opublikowano: 30.05.2022

„Nie wystarczy urodzić się człowiekiem, trzeba jeszcze być człowiekiem” - te słowa Prymasa Tysiąclecia stały się mottem IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Kardynał Stefan Wyszyński – patron ważnych spraw”.

OSTATNIA WIOSENNA WĘDRÓWKA Z PTTK

Opublikowano: 28.05.2022

III rata 30. Wiosennego Rajdu na Raty zgromadziła sporą grupkę turystów z PSP nr 31. Po piątkowych opadach piechurzy z niepokojem zerkali w niebo, jednak pogoda nie zawiodła. Wiosna w pełni na polach, łąkach i w lesie zachwyciła uczestników wędrówki.

W KAPELUSZU W ŚWIAT

Opublikowano: 27.05.2022

27 maja 2022 r. Szkolne Koło Turystyczne ruszyło na szlak z Wsoli do Jedlińska na XIII Powiatowy Rajdzie Śladami Witolda Gombrowicza. Patronat honorowy nad rajdem objął Starosta Radomski Pan Waldemar Trelka, który osobiście odprawił wędrowców w drogę.

XI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL ARTYSTÓW ULICZNYCH I PRECYZJI - WARTO TAM BYĆ!

Opublikowano: 24.05.2022

W dniach 4-5 czerwca 2022 r. odbędzie się XI edycja Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicznych i Precyzji w Radomiu. Wystąpią uzdolnieni kuglarze, iluzjoniści, monocykliści, żonglerzy, połykacze ognia, akrobaci i wiele innych niezwykłych postaci.

XI TYDZIEŃ ŚWIADOMOŚCI CZERNIAKA

Opublikowano: 18.05.2022

Budowanie świadomości oraz zachęcenie do rozwagi i ochrony skóry przed promieniami UV podczas wakacyjnego odpoczynku to cel XI Tygodnia Świadomości Czerniaka. Tegoroczne hasło to „Baw się dobrze! #NIEspieczRAKA”.

INFORMACJE DLA ÓSMOKLASISTÓW

Opublikowano: 16.05.2022

W przyszłym tygodniu od wtorku do czwartku trzymamy kciuki za naszych ósmoklasistów! Oto najważniejsze informacje o egzaminie w telegraficznym skrócie.

RADOMSKA AKADEMIA MŁODEGO ANALITYKA

Opublikowano: 13.05.2022

13 maja 2022 r. w Trickoramie odbyła się inauguracja jedynego w Polsce projektu naukowego, w którym młodzi ludzie będą uczyć się pod okiem fachowców jak bezpiecznie i dochodowo korzystać z sieci. Nasza szkoła został wybrana jako jedyna w Radomiu.

ZAMKI, PODZIEMIA I (BEZ)CENNA PORCELANA NA WYCIECZCE KLAS PIĄTYCH

Opublikowano: 09.05.2022

W piękny majowy poranek klasy 5A i 5B wybrały się w świętokrzyskie, by odwiedzić perełki województwa. Zamek Krzyżtopór, Opatów i Muzeum Porcelany w Ćmielowie - to główne punkty wyprawy.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

Opublikowano: 30.04.2022

Do 20 maja można dostarczać prace na IX Ogólnopolski Konkurs dla Młodych Twórców "Kardynał Stefan Wyszyński - patron ważnych spraw". W tym roku motywem przewodnim prac plastycznych i literackich są autorytety dzieci i młodzieży.

„WIWAT MAJ, TRZECI MAJ, DLA POLAKÓW BŁOGI RAJ!”

Opublikowano: 29.04.2022

Panie: Marta Turzyńska, Anna Nowakowska, Aneta Baćmaga i Aneta Nowak przygotowały piękny spektakl z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczennice klas ósmych zachwyciły w tańcu z flagami.

SZYDŁOWIECKIE KOPALNIE PIASKOWCA ZACHWYCIŁY TURYSTÓW Z 31

Opublikowano: 23.04.2022

23 kwietnia Szkolne Koło Turystyczne powędrowało na II etap 30. Wiosennego Rajdu na Raty. Tym razem szlak wiódł przez tereny szydłowieckich kopalni. Rajd był rajem dla początkujących geologów, których w szkole nie brakuje.

DZIEŃ ZIEMI - ETAP TERENOWY PODCZAS XVII RAJDU EUROPEJSKIEGO

Opublikowano: 22.04.2022

22 kwietnia tradycyjnie obchodzimy Dzień Ziemi. Po zajęciach w szkole nadszedł czas, żeby Ziemię podziwiać bezpośrednio. Reprezentanci Szkolnego Koła Turystycznego w XVII Rajdzie Europejskim zdobyli puchar za II miejsce.

DZIEŃ ZIEMI - ETAP SZKOLNY

Opublikowano: 21.04.2022

W tym roku z okazji Dnia Ziemi nauczyciele geografii, biologii i przyrody zaprosili uczniów na niecodzienne spotkania z nauką. 21 kwietnia można było oglądać wystawę żywych zwierząt i badać przyrodę za pomocą ciekawych pomocy dydaktycznych.

SUKCES UCZNIÓW KLASY 4A!

Opublikowano: 13.04.2022

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 4a odnieśli sukces w konkursie fotograficznym, organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Książki przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Radomiu.

2 KWIETNIA ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

Opublikowano: 02.04.2022