Prywatka u Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu w Kaliszu „ : Zespół Kształcenia i  Wychowania w Dziemianach

W piątek, 9 lutego, już kolejny raz spotkaliśmy się na imprezie łączącej pokolenia. Zaproszeni Dziadkowie ochoczo stawili się na imprezie, a uczniowie, jak zwykle, nie zawiedli i przygotowali się do występu. W tym roku zaprosiliśmy Babcie i Dziadków na prywatkę, a mottem przewodnim były słowa:

„Muzyka nie jest tylko do słuchania,

dzięki muzyce możemy przypomnieć sobie

te najpiękniejsze chwile”.

I tak też się stało. Wybrzmiały piosenki znane i lubiane przez naszych Gości. Był śmiech, taniec, ale i łzy wzruszenia. Na koniec Uczniowie złożyli serdeczne życzenia i podziękowali swoim Dziadkom za trud i miłość, jaką od nich otrzymują. Odśpiewane zostało wspólne „100 lat” i wręczone zostały drobne niespodzianki.

Dziękujemy Dyrekcji PSP31 w Radomiu za możliwość zorganizowania tak niezwykłej uroczystości, Radzie Rodziców za wsparcie finansowe i nauczycielom za chęć i poświęcenie swojego wolnego czasu.

Uczniom dziękujemy za zaangażowanie i ochotę do realizacji takich przedsięwzięć.

Litery Dekoracyjne - BABCIU, DZIADKU, KOCHAMY WAS! | Learnhow.pl

Pozostała część fotogalerii wkrótce.

M. Turzyńska