Football3

Z przyjemnością informujemy Państwa o sukcesie naszych nauczycielek edukacji wczesnoszkolnej Pani Magdaleny Kęski i Pani Kamili Majsak, które zdobyły wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Football3 odkrywamy super koce dzieci". Rozdanie nagród i certyfikatów nastąpiło 16 lutego 2024 roku podczas uroczystej gali w Warszawie. Zadanie konkursowe polegało na napisaniu innowacyjnego scenariusza zajęć zgodnie z założeniami metody football3, przeprowadzeniu lekcji, udokumentowaniu tejże lekcji i przesłaniu swojego pomysłu do Organizatorów konkursu. Wyróżnionym nauczycielkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

M. Kęska