Szkolny Konkurs Recytatorski klas IV-VIII

Popołudnie 29 lutego upłynęło w naszej szkole pod hasłem poezji, ponieważ tego dnia odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski kl. 4-8. W szranki o laur najlepszego recytatora stanęło dziewięcioro uczniów. Wszyscy pięknie się zaprezentowali. Jury w składzie: Pani Monika Jakubczyk, Pani Anna Nowakowska, Pani Marta Turzyńska oraz Pani Aneta Baćmaga uznało, że najlepiej z zadaniem poradziła sobie i tym samym na I miejsce zasłużyła Zofia Kundys z kasy 7a, II miejsce zajęła Sofia Peloso z klasy 7a, III miejsce Karolina Stykowska z klasy 4a, zaś wyróżnienie otrzymał - Igor Kokociński z klasy 6a. Jeszcze raz dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu, zaś zwycięzcom gratulujemy!

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI – WIERSZE O TEMATYCE ZDROWOTNEJ – Publiczna  Szkoła Podstawowa

fot. A. Nowakowska

A. Baćmaga