„Witajcie w naszej bajce….”

„Witajcie w naszej bajce….” Tak, tak nasza szkoła stała się na jeden dzień bajkową krainą, do której zawitali przeróżni bajkowi bohaterowie. Były księżniczki, wróżki i wiele, wiele innych postaci znanych z baśni czytanych, ale i z bajek oglądanych w telewizji. Zobaczcie sami.

Za najciekawszy i najbardziej dopracowany strój uznano przebranie Kasi Grzyb z zerówki. Dziewczynka otrzymała dyplom i nagrodę rzeczową. Gratulujemy pomysłowości!

Dla młodszych klas przygotowaliśmy również niespodziankę. Starsze koleżanki (z klasy 6B i 7A)czytały im wybraną baśń, a później przygotowały różne gry i zabawy. Na koniec przeprowadziły konkursy z nagrodami.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i dobrą zabawę.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami

Samorząd Uczniowski