Zajęcia kulinarne w świetlicy

W czwartek 7 grudnia w ramach zajęć kulinarnych robiliśmy w świetlicy sałatkę jarzynową. Uczniowie biorący udział w zajęciach przynieśli niezbędne produkty i przybory. Podczas krojenia warzyw wszyscy przestrzegali zasad higieny i bezpieczeństwa. Uczniowie posprzątali stanowiska pracy aby móc przystąpić do spożywania posiłku. Na koniec smakowaliśmy naszą sałatkę jarzynową. Była pyszna ( nawet Pana Łukasza przyciągnęły sałatkowe zapachy do świetlicy ????) i było jej tak dużo, że każdy zabrał trochę do domu.Samodzielne działania i degustacja dały dzieciom ogromną frajdę, jednocześnie zachęciły je do spożywania większej ilości zdrowych produktów na co dzień.

A. Mike