Rozwiązujemy zagadki z bohaterami lektury „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”

Uczniowie klasy 6B mieli super zabawę podsumowując wiadomości na temat lektury „Felix, Net i Nika”. Musieli rozwiązać zadania korzystając z różnego rodzaju szyfrów, alfabetu Morse’a czy kodów QR. Na zajęciach pracowali z mapą i dowiedzieli się kilku informacji na temat Warszawy, czyli miejsca akcji powieści. Podsumowaniem pracy był wniosek, że najważniejsza jest przyjaźń, współpraca i zrozumienie oraz by zawsze we wszystkim widzieć drugiego człowieka. Młodzi detektywi wyszli z zajęć zmęczeni, ale zadowoleni z osiągniętego sukcesu.

M. Turzyńska