Międzyszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej Sing Along

Tuż przed majówkowym odpoczynkiem reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli w VII edycji Międzyszkolnego Festiwalu Piosenki Angielskiej Sing Along. Nasi wokaliści czyli Maja Głowacka z klasy 5A oraz Aleksander Tatar z klasy 5B zaprezentowali się przed ogromną publicznością, która zgromadziła się w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu. Do konkursu przystąpiło w sumie dwudziestu sześciu uczestników z siedemnastu radomskich szkół podstawowych. Nasi uczniowie zaprezentowali utwory „All I want” autorstwa Olivii Rodrigo oraz „ Save your tears” autorstwa The Weeknd. Jury oceniało wykonanie pod względem językowym, muzycznym oraz artystycznym, mimo znakomitych występów i przygotowań nie udało się zdobyć miejsca na podium ale na pewno było to cenne doświadczenie wymagające odwagi i umiejętności wokalnych, które nasi uczniowie z pewnością posiadają.

Zientarska R.