Liczymy się dla Polski!


Od 1 kwietnia będzie trwać największe i najważniejsze badanie polskiego społeczeństwa, czyli Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021). Spis  jest obowiązkowy dla  każdej  osoby  mieszkającej w  Polsce,
a podstawową metodą będzie samospis internetowy. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na ten temat dostępnymi w załącznikach.Informacje o spisie można uzyskać również na Facebook-u i Twitterze Urzędu Statystycznego:

           

Aby przejść do aplikacji spisowej proszę kliknąć w poniższą ikonkę:
Osoby, które nie mają w domu komputera i Internetu, powinny zgłosić się do Urzędu Gminy lub Miasta, gdzie będzie funkcjonować punkt do samospisu internetowego.

W każdej gminie będą pracować rachmistrzowie spisowi. Zbieranie przez nich informacji odbywać się będzie na dwa sposoby: poprzez wywiad telefoniczny i, jeśli pozwolą na to warunki epidemiczne, bezpośrednio. W razie wątpliwości co do tożsamości rachmistrza należy skontaktować się z infolinią spisową pod numerem 22 279 99 99, skorzystać z aplikacji „Sprawdź rachmistrza” na stronie https://spis.gov.pl lub sprawdzić na stronie internetowej Urzędu Statystycznego w Warszawie https://warszawa.stat.gov.pl/. Przez infolinię będzie można również spisać się telefonicznie.

Pliki do pobrania:

Opublikowano: 08.04.2021
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Radomiu ul. Biała 6, 26-600 Radom
Suma wejść: 349203

Projekt i wykonanie Centrum Reklamy nmedia