Koncert w naszej szkole

W środę 15 listopada w naszej szkole odbył się koncert zespołu "Brothers Bends". Zespół reprezentowało dwóch braci, którzy całą publiczność szkolną wyśmienicie zabawiało. W koncercie uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły. Brothers Bends wykonało szereg znanych utworów, przy których uczniowie świetnie się bawili. Zaprezentowali utwory w zupełnie nowej odsłonie, m.in. z bajki "Zwierzogród" czy dobrze wszystkim znane "Star Wars". W roli muzykantów występowali również nasi uczniowie, którzy sami komponowali muzykę. Swoją "solówkę" miała również nasza Pani Dyrektor. Koncert wszystkim upłynął w miłej atmosferze i nastroił każdego pozytywnie na cały dzień. Wydarzenie to odbyło się dzięki Radzie Rodziców, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni! Dziękujemy!

A. Starzyńska