I Festyn rodzinny w PSP 31

To dopiero było popołudnie! Było kolorowo, wesoło i rodzinnie. Po prostu cudnie!
5 czerwca cała społeczność PSP31 spotkała się na I Festynie Rodzinnym, który oficjalnie rozpoczęła pani dyrektor Małgorzata Pudzianowska, zainicjowanym przez panią wicedyrektor Sabinę Gliszczyńską. Do jego organizacji przyłączyli się wszyscy nauczyciele i wielu rodziców zachęconych do współpracy przez prężnie działającą Radę Rodziców.
Program festynu był bardzo bogaty.???????????????? Zorganizowano liczne konkursy wiedzy pod patronatem Stowarzyszenia "Bezpieczne miasto " oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Wiedzę dzieci i rodziców sprawdzała również Konkursjada, w której każdy los był wygrany.
Odbywały się konkurencje sportowe zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego oraz klub MTS Lider.
Stoiska z ciastami, kolorowymi warkoczykami, tatuażami, balonami, bańkami mydlanymi, watą cukrową, kiełbaskami z grilla czy lemoniadą cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem. ????????????
Obejrzeliśmy cudowne i zapierające dech
w piersiach pokazy, zarówno akrobatyczne jak i sportów walki (judoków Klubu Sportowego "Start Radom ").
Czas festynu uatrakcyjniły również panie: Sylwia Trojecka - zajęciami z Dogoterapii
i Teresa Walerczak- porywajacą Zumbą.
Wielu artystycznych wrażeń dostarczyli uczestnikom festynu uczniowie naszej szkoły pięknymi występami z gatunku pieśni i tańca.
Nad całością czuwali liczni sponsorzy: Stowarzyszenie "Bezpieczne Miasto ", MOPS, Dom Kultury "Idalin", Park Trampolin #KochamSkakać, Kręgielnia "Platinium", Kino Helios, MTS Lider, "Hula Park", Hurtownia "Elmas", Hurtownia "Aga", Piekarnia i Cukiernia "Mak" oraz Rada Rodziców działająca w naszej szkole.
Wielkie podziękowania za to wydarzenie należą się Wszystkim ❤️ Zarówno organizatorom❤️, jak i uczestnikom ❤️

M. Kowalewska