ELEGANCKIE BUTY, SIŁA I PRECYZJA

Klasa 6B ma swoje wady - nie zaprzeczą nawet oni sami. Ale przy wielu okazjach uczniowie pod wodzą Pani Emilii Szwarc udowadniają, że mają także szereg arcyważnych zalet. Pokazali je podczas wyjątkowych zajęć integracyjnych w kręgielni Split.

Wyprawa na kręgle organizowana była od wielu miesięcy - i w końcu udało się! Spacerowi ze szkoły do kręgielni towarzyszyła piękna złota polska jesień. Mimo, że część uczniów stawiała pierwsze kroki na torach, każdy odniósł jakiś sukces. Zawodnicy w specjalnym obuwiu prezentowali się elegancko i dostojnie. Wyłonione zespoły rywalizowały z zaangażowaniem, nie zabrakło wzajemnej mobilizacji i słów wsparcia po nieudanym rzucie. Zabawa była przednia i całkiem zgodna. Ukoronowaniem wyjścia było wspólne jedzenie pizzy.

Opublikowano: 21.10.2022