Długopisy 3D na lekcji języka angielskiego!

Uczniowie klasy 5a i 5b uczestniczyli w nietypowej lekcji języka angielskiego. Okres świąteczny jest idealnym momentem na przypomnienie sobie i utrwalenie słownictwa związanego z Mikołajem czy Świętami Bożego Narodzenia. W ramach innowacji „Szybkie palce nie tylko na klawiaturze” uczniowie odwzorowali świąteczne symbole przy użyciu długopisów 3D, które zostały zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Była to szybka ale jakże fascynująca lekcja pozwalająca utrwalić słownictwo i usprawnić zdolności manualne młodych artystów. Uczniowie przekonali się, że praca z długopisem 3D wymaga precyzji, kreatywności i przede wszystkim cierpliwości!

R. Zientarska