„STRACH MA WIELKIE OCZY "CZYLI 2A i 2V W MUZEUM

???????? ????

Uczniowie klas 2a i 2b wybrani się ostatnio do muzeum Jacka Malczewskiego w Radomiu na STRRRASZNIE fajną wystawę oraz towarzyszące jej warsztaty pieczenia pierników.
„Strach ma wielkie oczy" to ekspozycja przeznaczona dla dzieci od przedszkola do czwartej klasy szkoły podstawowej.

Głównym zamysłem wystawy jest pokazanie współistnienia w bajkach dobra i zła, odwołanie do legend, bajań, opowieści z elementami grozy czy strachu.
Było można zobaczyć smoka, Babę Jagę, stracha na wróble, tajemniczy las czy domek z prawdziwego piernika! W ramach wystawy odbyły się także warsztaty pieczenia pierników!

Opublikowano: 22.03.2022