XII Radomska Olimpiada Młodzieży w halowej piłce nożnej oraz turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"


Za nami sportowe emocje i ogromne zaangażowanie naszych chłopaków, którzy reprezentowali szkołę w rozgrywkach XXII Radomskiej Olimpiady Młodzieży w halowej piłce nożnej oraz w turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Rywalizacja przyniosła wiele cennych doświadczeń – nie brakowało zarówno świetnych momentów, jak i trudniejszych spotkań. Drużyna walczyła ze zmiennym szczęściem, jednak w każdym meczu pokazywała charakter, determinację i ducha fair play. Jesteśmy dumni z postawy zawodników, ich zaangażowania oraz chęci do ciągłego rozwoju. Każdy występ to krok naprzód i motywacja do dalszej pracy. 
Naszą szkołę reprezentowali: 
Barszcz Łukasz 
Ciechanowski Antoni 
Czyż Aleksander 
Kurowski Bartłomiej 
Kiraga Stanisław 
Kwapiński Ignacy 
Markiewicz Filip 
Ognyanov Nury  
Pożyczka Konstanty 
Sułecki Maciej 
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i trzymamy kciuki za kolejne sportowe wyzwania!

Autor:

Łukasz Osowski
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Radomiu ul. Biała 6, 26-600 Radom
Suma wejść: 1596966

Projekt i wykonanie Centrum Reklamy nmedia