XII Radomska Olimpiada Młodzieży w halowej piłce nożnej oraz turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"
Za nami sportowe emocje i ogromne zaangażowanie naszych chłopaków,
którzy reprezentowali szkołę w rozgrywkach XXII Radomskiej Olimpiady
Młodzieży w halowej piłce nożnej oraz w turnieju "Z Podwórka na Stadion o
Puchar Tymbarku". Rywalizacja
przyniosła wiele cennych doświadczeń – nie brakowało zarówno świetnych
momentów, jak i trudniejszych spotkań. Drużyna walczyła ze zmiennym
szczęściem, jednak w każdym meczu pokazywała charakter, determinację i
ducha fair play. Jesteśmy
dumni z postawy zawodników, ich zaangażowania oraz chęci do ciągłego
rozwoju. Każdy występ to krok naprzód i motywacja do dalszej pracy.
Naszą szkołę reprezentowali:
Barszcz Łukasz
Ciechanowski Antoni
Czyż Aleksander
Kurowski Bartłomiej
Kiraga Stanisław
Kwapiński Ignacy
Markiewicz Filip
Ognyanov Nury
Pożyczka Konstanty
Sułecki Maciej
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i trzymamy kciuki za kolejne sportowe wyzwania!
Autor:
Łukasz Osowski