Wycieczka do Neo Parku

Dnia 14 maja uczniowie klas 0–2 wybrali się na wycieczkę do Noe Parku. Wyjazd był okazją do wspólnej zabawy, integracji oraz aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu????????
Na dzieci czekało wiele atrakcji i ciekawych zajęć. Uczniowie uczestniczyli w grach i zabawach ruchowych, spacerowali oraz podziwiali otaczającą przyrodę. ????????????
Wspólnie spędzony czas sprzyjał budowaniu relacji i dostarczył wszystkim dużo radości.
Wycieczka przebiegła w przyjaznej atmosferze, a uczniowie wrócili zadowoleni, pełni pozytywnych emocji i nowych wspomnień.
Nauczycielki klas 0-2

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Radomiu ul. Biała 6, 26-600 Radom
Suma wejść: 1596854

Projekt i wykonanie Centrum Reklamy nmedia