Wiwat Król, wiwat Konstytucja, wiwat wszystkie Stany!

W dniu 30 kwietnia 2018r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 maja, przygotowana przez uczniów klas IV – V pod czujnym okiem p. Marty Turzyńskiej  i p. Anny Nowakowskiej. Na początku uroczystości odśpiewaliśmy nasz hymn narodowy „Mazurek Dąbrowskiego”. Następnie w ciszy i w skupieniu wysłuchaliśmy naszych kolegów i koleżanek, którzy przenieśli nas w czasie do 1791 roku, recytowali wiersze patriotyczne, śpiewali piosenki, a także przedstawili scenkę Uchwalenia Konstytucji 3 maja. Na koniec głos zabrał pan Dyrektor, który wiwatował wraz  z nami:

Wiwat Król!

Wiwat Konstytucja!