Wielki sukces naszych uczennic!
Miło nam poinformować, iż Uczennice klasy 7 Boniecka Alicja, Kilijańska
Lena oraz Peloso Margherita wraz ze swoją drużyna ELMAS-KPS APR Radom
zostały MISTRZYNIAMI MAZOWSZA W KATEGORII MŁODZICZKA MŁODSZA Rocznik
2012.
To
jednak nie koniec wspaniałych wiadomości — Ala z Gosią awansowały do
najlepszej czwórki Mistrzostw Polski Młodziczek Rocznik 2011! Wasza determinacja, ciężka praca i walka do ostatniej sekundy są
inspiracją dla całej społeczności szkolnej. Pokazałyście, że pasja i
zaangażowanie prowadzą na sam szczyt!
Gratulujemy zawodniczkom oraz trenerom i trzymamy mocno kciuki za kolejne mecze!
Autor:
Łukasz Osowski