Wspólny wieczór z Babciami i Dziadkami

W mroźny, piątkowy wieczór 09.02.2018 w nasze szkolne progi zawitali do nas Ci, którzy najbardziej nas kochają i na wszystko nam pozwalają - nasze kochane Babcie i kochani Dziadkowie. Wszystkie klasy zorganizowały dla naszych czcigodnych gości fantastyczny pokaz talentów, a że w naszej szkole jest bardzo dużo utalentowanych uczniów, wieczór obfity był w artystyczne pokazy.
Wśród artystów znaleźli się m.in. piłkarze z chirliderkami (IVa), tancerki (VIIb), gimnastyka akrobatyczna (Va), piosenkarki (Va, VIIa, IVd), iluzjonista z karcianymi sztuczkami (VIIb), kucharz (VIa) i wiele, wiele innych. Nasi kochani Dziadkowie przy kawie, herbacie oraz słodkościach mogli podziwiać swoje pociechy. Na koniec wszyscy uczestnicy odśpiewali głośne STO LAT.
Wieczór upłynął niezwykle szybko i wszyscy z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do swoich domów. Do tego wspaniałego wieczoru przygotowały nas panie: M. Turzyńska, E. Szwarc, A. Baćmaga, L. Misiura

Starzyńska Anna