UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021 / 2022

W dniu 1 września 2021 r. w naszej szkole odbędzie się miejska inauguracja roku szkolnego 2021/2022. Rodziców i uczniów prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym planem tego wyjątkowego dla całej społeczności szkolnej dnia. Uroczystość połączona będzie z otwarciem nowej sali gimnastycznej.

Na uroczystości gościć będziemy władze miasta i Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Marka Solarczyka, który poświęci nową salę gimnastyczną.

Na spotkanie z Dyrekcją i wychowawcami zapraszamy w następującym porządku:

Klasy 5-8 spotykają się z wychowawcami o godz. 8.50 w wyznaczonych salach:

5a – 111 – p. Aneta Baćmaga

5b – 101 – p. Emilia Szwarc

6a – 207 – p. Lilla Misiura

7a – 216 – p. Agnieszka Korcz

7b – 105 – p. Joanna Garbalska

8a – 7 – p. Anna Starzyńska

8b – 115 – p. Katarzyna Kamańczyk

8c – 102 – p. Aneta Nowak

8d – 202 – p. Marta Turzyńska

UWAGA! UCZNIÓW OBOWIĄZUJE ZMIANA OBUWIA! WORKI Z OBUWIEM BĘDZIE MOŻNA ZOSTAWIĆ W SALACH.

Klasy 5-8 z wychowawcami przejdą na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego do sali gimnastycznej na II piętrze (stara sala gimnastyczna) na godzinę 9.00. Po spotkaniu z Panią Dyrektor Małgorzatą Pudzianowską klasy ponownie udadzą się do sal, gdzie wychowawcy przekażą im informacje dotyczące roku szkolnego.

Klasy 1-4 wraz z rodzicami zapraszamy na godzinę 10.20 do wyznaczonych sal:

1a – sala 201 – p. Dorota Płachta

1b – sala 209 – p. Magdalena Kowalewska

2a – sala 202 – p. Emilia Grabowska

2b – sala 2 – p. Małgorzata Pyszczek

3a – sala 116 – p. Anna Sadłowska

3b – sala 216 – p. Magdalena Kęska

4a – sala 113 – p. Izabela Wojtysiak

4b – sala 114 – p. Agnieszka Ratyńska

Klasy 1-4 z wychowawcami i rodzicami przejdą na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego do nowej sali gimnastycznej na godzinę 10.30.

Po uroczystościach klasy 1 – 4  z wychowawcami udadzą się do sal, gdzie otrzymają informacje dotyczące nowego roku szkolnego.

UWAGA!!!

W ZWIĄZKU Z REMONTEM UL. BIAŁEJ INFORMUJEMY, ŻE NIE MA MOŻLIWOŚCI DOJAZDU DO SZKOŁY SAMOCHODEM. WSZYSTKICH RODZICÓW I UCZNIÓW BARDZO PROSIMY O NAJWYŻSZĄ OSTROŻNOŚĆ PODCZAS PRZEMIESZCZANIA SIĘ W POBLIŻU CIĘŻKIEGO SPRZĘTU BUDOWLANEGO.

Szkoła nadal pracuje w reżimie sanitarnym. Po wejściu do budynku obowiązuje dezynfekcja rąk i w miarę możliwości zachowanie dystansu społecznego.