UCZNIOWIE PSP31 SWOIMI TALENTAMI ZACHWYCILI WIOSNĘ
21.03.2022 r. w PSP nr 31 odbył się Szkolny Pokaz Talentów. W ten sposób uczniowie powitali wiosnę. Atrakcji nie brakowało. Dobry nastrój udzielił się wszystkim. Cała szkoła na czele z Dyrekcją dała się porwać energetyzującej zumbie.

Samorząd Uczniowski wraz z Kołem Teatralnym zaprosili społeczność szkolną do wspólnego świętowania pierwszego dnia wiosny. Nikt nie pomyślał o wagarach - ale na chwilę można było oderwać się od książek. Pani Dyrektor Małgorzata Pudzianowska zapewniona przez najmłodszych uczniów, że nadeszła już wiosna, rozpoczęła uroczyście wiosenny pokaz talentów. Na scenie prezentowali się akrobaci, tancerze, piosenkarze, muzycy. Artyści plastycy przygotowali wystawę swoich prac. Wśród niezwykłych talentów na uwagę zasługiwał pokaz sztuczek karcianych w wykonaniu Krzysztofa Bonieckiego oraz popis kulinarny Szymona Harwackiego. Oceniać wspaniałe pokazy zgodzili się nauczyciele, z Panią Patrycją Żołądkiewicz jako przewodniczącą jury. Zadanie okazało się bardzo trudne, bo każdy, kto miał odwagę zaprezentować się przed tak liczną publicznością zasłużył na nagrodę. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Dla każdego utalentowanego ucznia PSP nr 31 znalazł się upominek. 

Zwieńczeniem pokazu był taniec. Do wspólnej zabawy i ćwiczeń zaprosiła zgromadzonych trenerka zumby Pani Teresa Walerczak. Na szczęście nowa sala gimnastyczna bez problemu pomieściła tańczący tłum. 

Pierwszy dzień wiosny był pełen emocji, energii i wiosennego optymizmu. 

Opublikowano: 21.03.2022
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Radomiu ul. Biała 6, 26-600 Radom
Suma wejść: 388112

Projekt i wykonanie Centrum Reklamy nmedia