Turniej zorganizowany przez Ekstraklasę oraz RKS Radomiak Radom

Sportowych emocji nie brakowało podczas turnieju zorganizowanego przez Ekstraklasę oraz RKS Radomiak Radom.
Było mnóstwo radości, zdrowej rywalizacji i wiele ciekawych bramek. W wydarzeniu wzięli udział również piłkarze pierwszej drużyny Radomiaka, z którymi dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, a także wspólnie pograć w teqballa i zmierzyć się w przygotowanych konkurencjach.
Naszą szkołę reprezentowali: 
Barszcz Łukasz 
Bernat Piotr
Ciechanowski Antoni
Czyż Aleksander
Kurowski Bartłomiej
Kiraga Stanisław
Kwapiński Ignacy
Ognyanov Nury 
Pożyczka Konstanty
Sułecki Maciej
Opiekunowie drużyn - Pan Dariusz Sadal oraz Pan Łukasz Osowski
Uczniowie miło spędzili czas zdobywając cenne doświadczenia.

Autor:

Łukasz Osowski
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Radomiu ul. Biała 6, 26-600 Radom
Suma wejść: 1596843

Projekt i wykonanie Centrum Reklamy nmedia