Turniej zorganizowany przez Ekstraklasę oraz RKS Radomiak Radom
Sportowych emocji nie brakowało podczas turnieju zorganizowanego przez Ekstraklasę oraz RKS Radomiak Radom.
Było mnóstwo radości, zdrowej rywalizacji i wiele ciekawych bramek. W
wydarzeniu wzięli udział również piłkarze pierwszej drużyny Radomiaka, z
którymi dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, a także wspólnie
pograć w teqballa i zmierzyć się w przygotowanych konkurencjach.
Naszą szkołę reprezentowali:
Barszcz Łukasz
Bernat Piotr
Ciechanowski Antoni
Czyż Aleksander
Kurowski Bartłomiej
Kiraga Stanisław
Kwapiński Ignacy
Ognyanov Nury
Pożyczka Konstanty
Sułecki Maciej
Opiekunowie drużyn - Pan Dariusz Sadal oraz Pan Łukasz Osowski
Uczniowie miło spędzili czas zdobywając cenne doświadczenia.
Autor:
Łukasz Osowski