Turniej z serii Gramy w Ręczną
W niedzielę 26.04.2026 w szkole PSP 31 odbył się pierwszy turniej z
serii Gramy w Ręczną. W turnieju wzięło udział 12 zespołów z Radomia
(PSP 2, PSP 3, PSP 18, PSP 24, PSP 29, PSP 31), Maciejowic i Zwolenia.
Po oficjalnym przywitaniu uczestników oraz kibiców swoich pociech, każdy
z zespołów rozegrał pierwsze mecze w nowej edycji programu. Rozgrywkom
towarzyszyło wiele emocji sportowych, pierwsze rywalizacje oraz ogromne
wsparcie kibiców z trybun, którzy przybyli licznie tego dnia. Na koniec
rozgrywek każda ze szkół otrzymała puchar i dyplom, a każdy uczestnik i uczestniczka medal za rywalizację. Na koniec wykonano wspólne pamiątkowe zdjęcie.
W sportowych zmaganiach szkole PSP 31 reprezentowały dziewczynki, które
na co dzień trenują w ramach programu ,,Gramy Ręczną,, i we współpracy z
Akademią Piłki Ręcznej w Radomiu.
Lista zawodniczek na turniej :
Mąkosa Maja
Kowalska Alicja
Czupryn Hanna
Kula Zofia
Światkowska Iga
Piotrowska Mia
Głowacka Michalina
Wiśniewska Wiktoria
Ciechanowska Julia
Cieciora Michalina
Cieciora Matylda
Szara Aniela
Blanka Kieloch
Natalia Kiepiel
Trener - Katarzyna Zegarek
Autorka zdjęć: Justyna Siebyła
Autor:
Łukasz Osowski