Turniej z serii Gramy w Ręczną


W niedzielę 26.04.2026 w szkole PSP 31 odbył się pierwszy turniej z serii Gramy w Ręczną. W turnieju wzięło udział 12 zespołów z Radomia (PSP 2, PSP 3, PSP 18, PSP 24, PSP 29, PSP 31), Maciejowic i Zwolenia. Po oficjalnym przywitaniu uczestników oraz kibiców swoich pociech, każdy z zespołów rozegrał pierwsze mecze w nowej edycji programu. Rozgrywkom towarzyszyło wiele emocji sportowych, pierwsze rywalizacje oraz ogromne wsparcie kibiców z trybun, którzy przybyli licznie tego dnia. Na koniec rozgrywek każda ze szkół otrzymała puchar i dyplom, a każdy uczestnik i uczestniczka medal za rywalizację. Na koniec wykonano wspólne pamiątkowe zdjęcie.
W sportowych zmaganiach szkole PSP 31 reprezentowały dziewczynki, które na co dzień trenują w ramach programu ,,Gramy Ręczną,, i we współpracy z Akademią Piłki Ręcznej w Radomiu.  
Lista zawodniczek na turniej : 
Mąkosa Maja 
Kowalska Alicja 
Czupryn Hanna 
Kula Zofia 
Światkowska Iga 
Piotrowska Mia 
Głowacka Michalina 
Wiśniewska Wiktoria 
Ciechanowska Julia 
Cieciora Michalina 
Cieciora Matylda 
Szara Aniela 
Blanka Kieloch 
Natalia Kiepiel  
Trener - Katarzyna Zegarek
 Autorka zdjęć: Justyna Siebyła

Autor:

Łukasz Osowski
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Radomiu ul. Biała 6, 26-600 Radom
Suma wejść: 1596848

Projekt i wykonanie Centrum Reklamy nmedia