Turniej piłki siatkowej „Siatkarskie Dwójki"
18 maja reprezentacja naszej szkoły wybrała się na turniej mini piłki siatkowej chłopców organizowaną przez PSP nr 23 w Radomiu. Turniej rozgrywany był na trzech boiskach, zawody rozgrywano systemem
każdy z każdym. Nie prowadzono klasyfikacji końcowej. Każdy z
uczestników otrzymał pamiątkowy medal, oraz puchar dla swojej drużyny. Dzieciaki miały też możliwość spróbowania pysznych pączków. Wszystkim uczestniczkom turnieju należą się ogromne brawa!
Naszą szkołę reprezentowali:
Ciechanowski Antoni
Kaznowski Wiktor
Kędzierski Kacper
Ognyanov Nury
Sułecki Maciej
Tsyhaniuk Davyd
Wilk
Stanisław
Opiekunowie drużyn - Pan Dariusz Sadal oraz Pan Łukasz
Osowski
Chłopaki zaprezentowali bardzo dobry poziom, rozegrali świetne
mecze i nabrali cennego doświadczenia. Atmosfera całych zawodów była
wspaniała.
Autor:
Łukasz Osowski