Turniej piłki siatkowej „Siatkarskie Dwójki"

18 maja reprezentacja naszej szkoły wybrała się na turniej mini piłki siatkowej chłopców organizowaną przez PSP nr 23 w Radomiu. Turniej rozgrywany był na trzech boiskach, zawody rozgrywano systemem każdy z każdym. Nie prowadzono klasyfikacji końcowej. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, oraz puchar dla swojej drużyny. Dzieciaki miały też możliwość spróbowania pysznych pączków.  Wszystkim uczestniczkom turnieju należą się ogromne brawa!
Naszą szkołę reprezentowali: 
Ciechanowski Antoni 
Kaznowski Wiktor 
Kędzierski Kacper 
Ognyanov Nury 
Sułecki Maciej 
Tsyhaniuk Davyd 
Wilk Stanisław 
Opiekunowie drużyn - Pan Dariusz Sadal oraz Pan Łukasz Osowski 
Chłopaki zaprezentowali bardzo dobry poziom, rozegrali świetne mecze i nabrali cennego doświadczenia. Atmosfera całych zawodów była wspaniała.

Autor:

Łukasz Osowski
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Radomiu ul. Biała 6, 26-600 Radom
Suma wejść: 1596915

Projekt i wykonanie Centrum Reklamy nmedia