Święto Niepodległości 2022

????????????????
Polak- to brzmi dumnie-te słowa towarzyszyły nam podczas uroczystości poświęconej Ojczyźnie w 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, po 123 latach niewoli.
Data 11 listopada to symbol walki o wolność, symbol wiary, miłości i zwycięstwa. Pani Dyrektor M. Pudzianowska w słowach skierowanych do zgromadzonych zaznaczyła jak ważne są obchody tego święta. Z tej okazji uczniowie klasy 4b i 5b przygotowali montaż słowno-muzyczny. Z wielka radością i dumą przyłączyliśmy się do piątej edycji Ministerstwa Edukacji Narodowej -,,Szkoła do hymnu 2022". Mazurka Dąbrowskiego wszyscy zgromadzeni na uroczystości odśpiewali o symbolicznej godzinie 11:11. Swoją postawą i zaangażowaniem udowodnili, że są patriotami.????????????
Scenariusz i przygotowanie uczniów-Pani E. Spyra i Pani A. Szczepanik
Dekoracje-Pani A. Nowak, Pani K.Majsak i Pani R. Zientarska
Oprawa muzyczna-Pani A. Nowakowska i Pan L.Zelga
Opieka nad Sztandarem-Pan Ł. Osowski.

E. Spyra