XI TYDZIEŃ ŚWIADOMOŚCI CZERNIAKA

Opublikowano: 18.05.2022

Budowanie świadomości oraz zachęcenie do rozwagi i ochrony skóry przed promieniami UV podczas wakacyjnego odpoczynku to cel XI Tygodnia Świadomości Czerniaka. Tegoroczne hasło to „Baw się dobrze! #NIEspieczRAKA”.

INFORMACJE DLA ÓSMOKLASISTÓW

Opublikowano: 16.05.2022

W przyszłym tygodniu od wtorku do czwartku trzymamy kciuki za naszych ósmoklasistów! Oto najważniejsze informacje o egzaminie w telegraficznym skrócie.

ZAMKI, PODZIEMIA I (BEZ)CENNA PORCELANA NA WYCIECZCE KLAS PIĄTYCH

Opublikowano: 09.05.2022

W piękny majowy poranek klasy 5A i 5B wybrały się w świętokrzyskie, by odwiedzić perełki województwa. Zamek Krzyżtopór, Opatów i Muzeum Porcelany w Ćmielowie - to główne punkty wyprawy.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

Opublikowano: 30.04.2022

Do 20 maja można dostarczać prace na IX Ogólnopolski Konkurs dla Młodych Twórców "Kardynał Stefan Wyszyński - patron ważnych spraw". W tym roku motywem przewodnim prac plastycznych i literackich są autorytety dzieci i młodzieży.

„WIWAT MAJ, TRZECI MAJ, DLA POLAKÓW BŁOGI RAJ!”

Opublikowano: 29.04.2022

Panie: Marta Turzyńska, Anna Nowakowska, Aneta Baćmaga i Aneta Nowak przygotowały piękny spektakl z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczennice klas ósmych zachwyciły w tańcu z flagami.

Sortuj według:

Wyników na stronie: