NAUCZANIE ZDALNE OD 26.10.2020

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Od 26.10.2020 - czyli od jutra, przechodzimy na nauczanie zdalne. Będzie ono zorganizowane nieco inaczej niż w zeszłym roku szkolnym, dlatego bardzo ważne jest, żeby uczniowie przeczytali informacje przygotowane dla nich. Można pobrać je klikając na odpowiedni załącznik.

Zdajemy sobie sprawę, że organizacja nauki w domu w dużej mierze zależy od Państwa, dlatego prosimy o pomoc i ścisłą współpracę z wychowawcami klas oraz nauczycielami prowadzącymi poszczególne zajęcia. Będziemy starali się na bieżąco rozwiązywać pojawiające się problemy.

W załącznikach znajdziecie Państwo:
1. Informację o tym jak przebiegać będą lekcje od 26.06.2020 r.
2. Wskazówki jak zalogować się na Office365 i Teams - większość uczniów już to zrobiła, ale może ktoś potrzebuje jeszcze pomocy.
3. Instrukcję jak zostać członkiem zespołu na każdej lekcji.
4. Instrukcję jak dołączyć do lekcji on-line, które będą odbywać się w czasie rzeczywistym.
5. Zasady, których należy przestrzegać podczas lekcji on-line.
6. Najważniejsze zapisy dotyczące zdalnego nauczania, które zapisane są w Statucie Szkoły.

Jeśli uczeń nie może zalogować się do Office 365 (nie działa dotychczasowe hasło) koniecznie napiszcie o tym do wychowawcy klasy lub poinformujcie Panią Renatę Czarnotę, która może przywrócić dostęp do konta w sytuacji awaryjnej.

Dbajcie o siebie i Waszych bliskich. Wasze zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Miejmy nadzieję, że wkrótce znów zobaczymy się z uczniami w szkole.

W razie jakichkolwiek wątpliwości piszcie do wychowawców klas na Librusie lub na pocztę Office365. Im szybciej zgłosicie kwestie problematyczne, tym szybciej będziemy mogli je rozwiązać. Chcemy, aby nauka w domu była efektywna i przyjemna.

Dyrekcja i Nauczyciele PSP nr 31 w Radomiu

Pliki do pobrania: