Mistrz Języka Ojczystego

Miło nam poinformować, że trzech naszych uczniów: Maciej Otrębski (kl. VI b), Oskar Marchewka (kl. VI b) i Janusz Wajs (kl. V a) zdobyli pierwsze miejsce w Międzyszkolnym konkursie "Mistrz Języka Ojczystego". Do konkursu organizowanego przez PSP nr 32 stanęło 8 szkół, ale to nasi uczniowie okazali się najlepsi. Duża przewaga punktowa zdecydowała, że pozostali uczestnicy byli daleko w tyle, a PSP 31 po raz kolejny pokazała, że jest najlepsza!. Mistrzom Języka Ojczystego serdecznie gratulujemy jak również Paniom, które przygotowały ich do tego konkursu, tj. p. Anecie Baćmadze i p. Annie Nowakowskiej.

A. Starzyńska