Konkurs Recytatorski

Miło nam poinformować, że wszystkie reprezentantki naszej szkoły zostały dostrzeżone i wyróżnione w eliminacjach środowiskowych w ramach XXXIX Małego Konkursu Recytatorskiego oraz
45. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” , organizowanych przez Dom Kultury Idalin. Dziewczynki włożyły wiele trudu oraz serca w przygotowanie swoich recytacji i wspaniale zaprezentowały się na scenie.
Jury, po przesłuchaniu 23 recytatorów w kategorii szkół podstawowych, postanowiło wyróżnić uczniów naszej szkoły.
WYRÓŻNIENIE Z PROMOCJĄ do XXXIX Małego Konkursu Recytatorskiego otrzymała
- Margherita Peloso z klasy 3a
WYRÓŻNIENIE Z PROMOCJĄ do XLV Konkursu Recytatorskiego” Warszawska Syrenka” otrzymały:
- Zofia Kundys z klasy 5 a
- Antonina Goździejewska z klasy 7b
WYRÓŻNIENIE w eliminacjach XLV Konkursu Recytatorskiego” Warszawska Syrenka” otrzymały:
- Justyna Kozłowska z klasy 5b
- Karolina Tomtas z klasy 3b
- Maria Marchewka z klasy 8d
- Lena Mąkosa z klasy 6a
- Maria Molga z klasy 6a
Wszystkim laureatkom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

A. Nowakowska