KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY RÓŻANIEC

W październiku został ogłoszony dla uczniów naszej szkoły konkurs na „Najpiękniejszy różaniec” wykonany z dokładnością, dowolną techniką, z wykorzystaniem różnych materiałów. Na konkurs wpłynęły 32 prace. Komisja, która je oceniała, miała nie lada problem. Różańce zachwyciły różnorodnością i niezwykle oryginalnymi pomysłami w doborze materiałów. Były to: kasztany, jarzębina, migdały, fasola, żelki, cukierki, pomponiki, spinki do pościeli, kamyki, różnorodne koraliki, śrubki, nakrętki, owoce dzikiej róży, chrupki do mleka, makaron, spinacze, plecionki, ziele angielskie, monety. Ostatecznie postanowiliśmy nagrodzić wszystkich uczniów biorących udział w konkursie, ze szczególnym wyróżnieniem:

Lisowska Iga kl. 6a i Berlińska Lena kl. 2a w kategorii „klasyk”;

Jakub Zygmunt kl. 6a i Milan Dąbrowski kl. 3b w kategorii „oryginalny pomysł”;

Potrzebowska Maria kl. 5a w kategorii „spożywcze”;

Sala Jakub kl. 6b i Harwacki Antoni kl. 2b w kategorii „przyrodnicze”;

klasa 1a w składzie: Gierycz Lena, Hanuszek Maja, Kędzierski Kacper, Kowalska Amelia, Malinowska Natalia, Pietruszka Zofia, Wilk Stanisław za zaangażowanie i pomysłowość.

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie gratulujemy ciekawych pomysłów.

Opublikowano: 28.10.2022

Renata Kazirodek