KLASA 5B INTEGROWAŁA SIĘ W PUSZCZY KOZIENICKIEJ

W sobotę 19 marca 2022 r. uczniowie klasy 5B postanowili wyruszyć na poszukiwanie wiosny. Zabrali ze sobą rodziców i rodzeństwo. Akcja-integracja zakończyła się pełnym sukcesem.

Wiadomo nie od dziś, że kontakt z naturą pozytywnie wpływa na samopoczucie, a muzyka łagodzi obyczaje. Nic więc dziwnego, że Pani Emilia Szwarc postanowiła zadbać o relacje w klasie zabierając uczniów wraz z rodzinami do lasu. Na trasie z Jedlni Kościelnej, przez Rezerwat "Pionki" do stacji Pionki Zachodnie bawił się spory tłumek. Prowadził nieoceniony przewodnik Pan Łukasz Sobol, Prezes Oddziału Miejskiego PTTK w Radomiu.

Wspólne pokonywanie przeszkód w postaci niespodziewanych rozlewisk i bagnisk, skoki przez gałęzie, malowanie patykami na leśnych ścieżkach podziałało na dużych i małych. Nie było osoby, która podczas wyprawy choć raz nie wybuchnęłaby szczerym śmiechem. Szczególnie ubawiła wszystkich rywalizacja w muzykowaniu: dzieciaki kontra rodzice w piosence "Jagódki" - to trzeba było usłyszeć :) Posileni pieczonymi kiełbaskami i pozytywną energią uczniowie z pewnością długo wspominać będą ten wiosenny dzień.

Opublikowano: 19.03.2022