DZIEŃ ZIEMI 2021 - WIRTUALNA WYSTAWA ZWIERZĄT

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników zwierzaków do obejrzenia wirtualnej wystawy, w której udział wzięli uczniowie i nauczyciele PSP nr 31 w Radomiu. W ten sposób chcemy uczcić Dzień Ziemi. Dbajmy o niebieską planetę dla nas i dla kolejnych pokoleń. Ziemia jest domem dla wielu fantastycznych stworzeń!

Wiemy doskonale, że przebywanie ze zwierzętami ma wyjątkowo dobroczynny wpływ na ludzi. Dzieci dorośli, starsi, zdrowi i chorzy – dla każdego z nas zwierzę może być lekarzem, przyjacielem, czasem nawet psychologiem. Ukochany pies, mruczący na kolanach kot, skrzecząca nad ranem papuga czy nawet pływające w akwarium rybki – każde z nich daje człowiekowi coś dobrego, ubogaca życie, czyni je piękniejszym i zdrowszym. Łatwo się o tym przekonać zwiedzając naszą wirtualną wystawę zwierząt.

Aby obejrzeć wystawę wystarczy kliknąć w poniższy obrazek. Zapraszamy :)

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym projekcie. Zdjęcia można również oglądać na naszym Facebooku :) Zachęcamy do zostawiania lajków i komentarzy :)

Jolanta Niespodziewańska

Opublikowano: 22.04.2021