Dzień Rodziny w klasie 2c

Dnia 7 czerwca 2017 r. w kl.2c  odbyło się wielkie święto – uroczystość z okazji Dnia Rodziny.  Wszyscy uczniowie i goście: nasi rodzice z naszym rodzeństwem,  licznie przybyli do szkoły na godzinę 16.30.
Uroczystość rozpoczęliśmy od części artystycznej, podczas której uczniowie recytowali wiersze, składali rodzicom najserdeczniejsze życzenia oraz śpiewali piosenki.
Po części artystycznej wychowankowie zaprezentowali swoje talenty w klasowej edycji „ Mam Talent”. Podczas prezentacji, dzieciaki udowodniły, że mają talenty recytatorskie, aktorskie, wokalne, plastyczne i gimnastyczne.
 Oprócz gorących podziękowań i serdecznych życzeń na rodziców czekała niespodzianka – prezenty przygotowane przez dzieci. Na zakończenie wszyscy goście oraz dzieci zostały zaproszone na poczęstunek. Uroczystość z pewnością pozostawi  po sobie miłe wspomnienia.