DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

27 listopada znaczna część naszej szkolnej społeczności bawiła się na dyskotece andrzejkowej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski.

Uczniowie klasy 6b i 5a pod opieką Pani Katarzyny Kamańczyk zorganizowali pomysłowy Salon Wróżb, no bo jak andrzejki to też wróżby i dobra zabawa.

Wielu uczniów i całe mnóstwo uczennic zerkało „przez ramię” w swoją przyszłość, próbując dowiedzieć się, jakie imię będzie nosił ktoś, kogo wybierze ich serce albo jaki zawód jest im przeznaczony. Świetną zabawę przez cały wieczór zapewniał Pan Dawid – nasz DJ.

Wytańczeni, choć trochę zmęczeni uczniowie, wrócili do domów, zabierając ze sobą pewien niedosyt, że wszystko trwało tak krótko. Następnego dnia na korytarzach szkolnych często dało się słyszeć nieśmiałe pytania: „Kiedy następna dyskoteka?” „Może jutro byśmy zrobili kolejną dyskotekę?”.

No cóż, wszystko da się zrobić…W swoim czasie – czyli jedynym właściwym

E. Szwarc