DEBATA WYBORCZA, WYBORY I PIERWSZE AKCJE NOWEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO!

Za nami debata wyborcza kandydatów do funkcji przewodniczącego i wiceprzewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, podczas której cała szkoła - nauczyciele i wszyscy uczniowie - mogli zapoznać się z programami wyborczymi naszych młodych adeptów samorządności. Kandydaci próbowali wszelkimi sposobami zdobyć dla siebie wyborców - w ich postulatach pojawiały się różne ciekawe pomysły. Jeden z kandydatów postawił na swoją czarującą osobowość, nie miał programu wyborczego, ale za to wzbudził powszechną wesołość i wszystkim poprawił humory ????
Dzień później odbyły się powszechne wybory, w wyniku których przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Marcel Mleczkowski z klasy 8b, a jego zastępcą Miłosz Błaszczyk z klasy 4a. W trakcie pierwszego zebrania ukonstytuował się Zarząd Samorządu Uczniowskiego - do przewodniczącego i wiceprzewodniczącego Samorządu dołączył sekretarz - Emilka Kierończyk oraz troje członków: Jaś Mąkosa, Tosia Goździejewska i Adrian Kowalczyk.
Opiekunami Samorządu Uczniowskiego zostały Panie Emilia Szwarc i Katarzyna Kamańczyk

E. Szwarc