ciekawe strony www

Drodzy Uczniowie!
Na bieżąco będą umieszczane w tej zakładce linki do ciekawych stron, z których możecie korzystać w tym trudnym dla wszystkich czasie.
 https://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/fileadmin/user_upload/pdf/Koronawirus.pdf   pod tym linkiem kryje się książka wydawnictwa Olesiejuk dotycząca koronawirusa
Propozycja dla najmłodszych

Programy i audycje edukacyjne dla najmłodszych
Serwis Telewizji Polskiej (TVP ABC zaprasza do oglądania programów takich jak: "Teleranek", "Zagadki zwierzogromadki", "Zwierzaki czytaki", "Studio ABC".

Wychowawcy świetlicy szkolnej zachęcają wszystkie dzieci do rozwijania zdolności manualnych podczas wykonywania prac plastycznych samodzielnie lub z pomocą rodziców. Propozycje stron dla internetowych:

kl. IV-VIII

informatyka

edukacja dla bezpieczeństwa

religia
Niedziela godz 10.00 Msza św. dla dzieci na kanale Mocni w Duchu TV Live
Mocni w Duchu TV Live, (program dla dzieci od 6-11 lat ) w godz. 11.00 - 12.30 od poniedziałku do piątku
Mocni w Duchu dzieciom youtube