3C i 3A ODKRYWAJĄ ZAKAMARKI "TAJEMNICZEGO OGRODU"

"Na świecie musi być oczywiście mnóstwo czarów - powiedział [Colin] pewnego dnia z powagą - ale ludzie nie potrafią ich rozpoznać ani ich odprawiać. Może na początek wystarczy mocno uwierzyć, ze stanie się coś dobrego i wtedy się spełni. Muszę to wypróbować..."

Klasy 3a i 3c dały się porwać wzruszającej i ciepłej opowieści o przyjaźni, pokonywaniu własnych słabości, o radości, która potrafi odmienić smutną rzeczywistość i przywrócić uśmiech na ponurych twarzach ludzi.

W gościnnych murach Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu uczniowie wraz z wychowawczyniami - Panią Emilią Grabowską i Panią Małgorzatą Pyszczek - obejrzeli spektakl "Tajemniczy Ogród" w reż. Cezarego Domagały z przepiękną muzyką skomponowaną przez Tomasza Bajerskiego.

E. Szwarc