„Mój zeszyt- moja wizytówka”- wyniki konkursu!
W naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszy zeszyt
przedmiotowy, który był adresowany do uczniów klas I-III. Zeszyty
uczniów naszej szkoły prowadzone są systematycznie i starannie, dlatego
jury miało problem z wyborem tych najładniejszych. Kaligrafia to trudna
sztuka, ale są wśród naszych uczniów tacy, którzy pięknie opanowali
technikę pisania, a ich zeszyty są prawdziwymi wizytówkami. Zwycięzcom gratulujemy a pozostałych uczniów
zapraszamy do zabawy już w kolejnym roku szkolnym.
Autor:
Magdalena Kęska