„Mój zeszyt- moja wizytówka”- wyniki konkursu!

W naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszy zeszyt przedmiotowy, który był adresowany do uczniów klas I-III. Zeszyty uczniów naszej szkoły prowadzone są systematycznie i starannie, dlatego jury miało problem z wyborem tych najładniejszych. Kaligrafia to trudna sztuka, ale są wśród naszych uczniów tacy, którzy pięknie opanowali technikę pisania, a ich zeszyty są prawdziwymi wizytówkami. Zwycięzcom gratulujemy a pozostałych uczniów zapraszamy do zabawy już w kolejnym roku szkolnym.  

Autor:

Magdalena Kęska
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Radomiu ul. Biała 6, 26-600 Radom
Suma wejść: 1596916

Projekt i wykonanie Centrum Reklamy nmedia